Panel Çitler, SAE 1008 kalitesindeki filmasinden çekilen kangal tellerin, ileri teknoloji içeren doğrultma makinelerinde doğrultulduktan sonra, robot puntalama makinesinde kaynatılma sureti ile elde edilmektedir.

Estetik ile birlikte, direncin arttırılması için, çift tel ile takviye edilip, form verilmektedir. İkinci aşamada, kaynatılmış çitler, korozyona karşı daha da dayanıklı olabilmesi için, galvaniz işlemine tabi tutulmaktadır.

Galvanizleme işlemine tabi tutulan çitlerde, parlak ve temiz bir satıh elde edildikten sonra, istenilen renk yapılabildiği gibi, genelde RAL 6005 Epoksi bazlı elektrostatik boya uygulaması yapılmaktadır.

SAE 1008 kalite filmasinden soğuk olarak kalibrasyon yapılıp, istenilen en ve boyda, çap ve gözenekte üretilen örgü veya kaynaklı paneller, genelde muhafaza amaçlı, çocuk parkları, yedek parça sepetleri, tavuk ve kuş kafesi, hayvanat bahçeleri, duvar üstü panolar, çit sistemlerinde, cezaevleri, süpermarket reyon ve arabalarında olduğu gibi, değişik yerlerde de kullanılmaktadır. KAYNAKLI PANOLAR genelde, 1000 x 2000 ve 1200 x 2400 mm ebatlarında standart olarak üretilmektedir. Bu kare gözenek puntalanmıs kafes telleri, 20 x 20 mm gözenekten başlayıp, 200 x 200 mm gözeneğe kadar 2.00 mm den 6.00 mm’ye kadar galvanizli telden, siyah ve crom telden imalatı yapılmaktadır. 

ÖRGÜLÜ KAFESLER ise 2.00 mm’den 12.00 tel çap?na kadar, istenen gözeneklerde ve 2500 mm genişliğe kadar rulo veya istenen en ve boyda kullanıcı hizmetine sunulabilmektedir. Sipariş üzerine, istenilen her türlü örgü üretilebilmektedir.